eSlužby A - Z Mapa stránky Kontakt

Aktuality - Mesto Michalovce

Turnaj v malom futbale pre 5. - 6. ročník

XVII. ročník  mestského turnaja  v malom futbale pre 5.- 6. ročník žiakov ZŠ  „O pohár primátora mesta“ v šk. roku 2024/2025 Mesto Michalovce – Odbor sociálnych vecí, školstva a športu a jeho Koordinačná komisia mestských športových súťaží v spolupráci so Základnou školu na Ul. Okružná 17 (6. ZŠ) v Michalovciach boli dňa 14.10.2024 organizátormi už XVII. ročníka mestského turnaja  v malom futbale pre 5.-6. ročník žiakov ZŠ „O pohár primátora mesta“, ktorého sa zúčastnilo 8 základných škôl v zriaďovateľskej pôsobnosti mesta Michalovce. Víťazom XVII. ročníka sa stalo družstvo Základnej školy na Ul. Okružná 17(6. ZŠ), pred ZŠ P. Horova, na treťom mieste sa umiestnila ZŠ na ul. J. Švermu 6. Vyhodnotení boli najlepší strelec, hráč a brankár.       Celkové poradie: 6.ZŠ Okružná 17  Celkové poradie 8.ZŠ P. Horova   2.ZŠ Švermu 6   1.ZŠ Moussona 4   7.ZŠ Krymská 5   5.ZŠ Školská 2   4.ZŠ Komenského 1   3.ZŠ Moskovská 1   Najlepší brankár: Dlugoš Marco        Najlepší strelec: Kovaľ Jakub Najlepší hráč: Marcin Marek                    Riaditeľ turnaja: Mgr. Jaroslav Dargaj, v. r. Spracovala  : Mgr. Lívia Kalaninová, v. r.

Zverejnené: 17.10.2024
Aktualizované: 17.10.2024