eSlužby A - Z Mapa stránky Kontakt

Aktuality - Mesto Michalovce

Mladí karatisti s medailami

V sobotu 20. apríla sa v športovej hale v Starej Ľubovni uskutočnilo 2. kolo žiackej ligy Východoslovenskej únie karate a bojových umení a Tatranskej únie karate. Súťaže sa zúčastnilo 256 pretekárov zo 16 klubov východného Slovenska. Naše mesto reprezentovali Yarema Karpyak, Tomáš Pavlík, Karolína Jankajová a Richard Raškovský z Clubu mladých godžu-ryu karate Michalovce, o. z. Títo pretekári súťažili v kategórii KATA, kde získali medailové umiestnenia. Tomáš Pavlík si vybojoval 1. miesto KATA 12-13 rokov začiatočníci, v KATA 14-15 rokov obsadili druhé miesto Karolína Jankajová a tretie Richard Raškovský. Blahoželáme a ďakujeme za skvelú reprezentáciu. Beáta Hasprová

Zverejnené: 26.04.2024
Aktualizované: 26.04.2024